Hemen Ara
Uğur Aydın

Hakkımızda

Beni TanıBiraz da Benden
Bahsedelim 🤭

2012 yılında Bilkent Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümünü (İngilizce – Fransızca) 3 kere Onur Öğrencisi olarak bitirdikten sonra Swissotel Ankara’nın finans departmanında çalışmaya başladım. Üniversite eğitimim ile birlikte Bilge Adam Teknoloji Akademisine giderek yaklaşık 4 sene boyunca; grafik ve tasarım uzmanlığı, yazılım ve veri tabanı uzmanlığı, sistem ve ağ uzmanlığı, Microsoft Office uzmanlığı alanlarında 1200 saatin üzerinde detaylı eğitimler aldım. Küçüklüğümden beri gelen grafik ve tasarım alanına olan ilgim daha ağır bastığından 2010 yılından itibaren profesyonel olarak web sitesi tasarımı ve diğer grafik tasarımı çalışmalarını yürüttüm.

  • 13 seneden fazla ileri seviyede Abode Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign gibi tasarım programlarını,
  • 6 yıldan fazla Adobe XD, InVision ve Figma gibi çeşitli tasarım programlarını da ileri seviyede kullanıyorum.
  • UI/UX Tasarımı alanında 6 yıldan fazla deneyimim var,
  • Web siteleri tasarladığım için HTML, CSS ve WordPress konularına hakimim. Bunların yanında Php, Typescript, JQuery, JavaScript, Bootstrap ve Ionic gibi çeşitli programlama dillerine de aşinayım,
  • Uzmanlığım olan UI/UX alanlarının dışında da kendisini olabildiğince her alanda geliştirmeye çalışan birisi olarak iyi derecede görsel tasarım yeteneğimin yanında, yaptığım projelerde yazılımcı, dijital pazarlamacı ve son kullanıcı açılarından çalışmaları düşünürüm.
  • Yapmış olduğum projelerde edindiğim tecrübeler sayesinde kullanıcı ihtiyaçlarını kolayca anlar, tasarım ve kullanılabilirlik problemlerini yaratıcı ve efektif şekilde çözer, ihtiyaçlara göre ara yüz tasarımını yaparım.

Hakkımda detaylı bilgi için eğitim ve sertifikalarımı “Başarılarımız” sayfamızda, yaptığımız işleri de “İşlerimiz” sayfamızda inceleyebilirsiniz.

+ 0
Yıl Tecrübe ve Güven
+ 0
Biten Proje
+ 10
Mutlu Müşteri
+ 1
Başarı Sertifikası

Daha FazlaWeb Sitenize
Daha Fazla Trafik Çekin

Yılların verdiği tecrübemizi, kullandığımız teknoloji ve araçlarla birleştirdiğimizde daha uygun maliyetlerle daha fazla sonuç elde etmenizi hedefliyoruz.

Tasarım
94%
Yaratıcılık
92%
Hız ve Optimizasyon
87%
Şimdi Fark Edilme Zamanı
Bir Sonraki
Adımı Atmaya
Hazır mısın?

Fark YaratHangi Teknolojilerden Faydalanıyoruz?

Fark yaratmaya hazır mısın?

Markana değer katmak ve rakiplerine fark atmak için hemen ara, yapılması gerekenleri konuşalım. Projeni değerlendirmek için sabırsızlanıyoruz.