Hemen Ara
Uğur Aydın

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Markanızı doğru içerik ve planlamalar ile müşterilerle buluşturarak, en düşük maliyetler ile satışlarınızı artırırken marka bilinirliğinizi de iyileştirmeyi hedefliyoruz.

Google Ads Reklamları

Arama ağı kampanyaları ile sizi arayan müşterilere ulaşabilir, görüntülü reklam kampanyaları ile potansiyel müşterilerinizi keşfederken aynı zamanda marka bilinirliğinizide artırabilirsiniz. Bütçenizi en iyi şekilde değerlendirerek, en düşük ücretlerle en yüksek hedeflere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Google Analytics Takibi

Google Ads hizmetine bağladığımız Google Analytics ile farklı cihaz ve platformlardan gelen müşteri yolculuğunu anlamanıza, gelen müşterilerin işletmenizle nasıl etkileşim kurduklarını görmenize ve böylece pazarlama yatırım getirinizi artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Google Tag Manager Kurulumu

Google Etiket Yöneticisi kurulumu sayesinde web sitenizin performansını olumsuz etkileyebilecek daha fazla kod eklemeden tüm web site etiketlerinizi yönetebilirsiniz. Google Ads, Google Analytics, Meta (Facebook, Instagram) etiketlerini buradan yönetiyoruz.

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları ile çok çeşitli kitlelere ulaşabilirsiniz. Facebook potansiyel müşteri profilinize ulaşmanızı sağlamak için çok geniş bir reklam hedeflemesi sunar. Potansiyel müşterilere ulaşırken aynı zamanda marka bilinirliğinizide artıralım.

Instagram Reklamları

Meta grubunun Facebooktan sonra en önemli markalarından birisi olan Instagram ile ayda yaklaşık 2 milyar ziyaretçinin içerisinden hedefinize uygun potansiyel müşterilere varlığınızı gösterebilir, ürünlerinizi tanıp, promosyonlarınızı duyurabilirsiniz.

E-Mail Pazarlama

E-Mail pazarlaması ile genellikle potansiyel müşterileri işletmenize çekmeye çalışırız. Abonelerinize markanızın adını ne kadar sıklıkla gösterirseniz, sizi hatırlamaları ve doğru zamanda sizinle etkileşime geçme olasılıkları da o kadar artar.

Fark YaratHangi Teknolojilerden Faydalanıyoruz?

Fark yaratmaya hazır mısın?

Markana değer katmak ve rakiplerine fark atmak için hemen ara, yapılması gerekenleri konuşalım. Projeni değerlendirmek için sabırsızlanıyoruz.