Hemen Ara
Uğur Aydın

İşlerimiz

gurmelon-min
gurmelon-detay-min
gurmelon-min

Gurmelon

Yöresinden en doğal ürünleri, aynı gün müşterileriyle buluşturan bir e-ticaret sitesi.

Gurmelon ile sıfırdan harikalar yarattık. Öncelikle fikir aşamasında olan projenin Domain ve Hosting işlerini üstlendik. Uzun çalışmalar ve anketler sonucunda “Gurmelon” adında karar kılındı. İsme karar verdikten sonra hızla kurumsal kimlik çalışmalarını başlattık. Sonrasında Müşterilerin rahatça istedikleri ürünlere ulaşabilecekleri bir e-ticaret sitesi tasarlamak için kolları sıvadık. UI/UX alanındaki tecrübelerimizin ışında sevecen ve kullanışlı bir web sitesi ortaya çıkarttık. Sonrasında gelen ürünlerin fotoğraflarını çekerek, SEO uyumlu açıklamalarıyla birlikte siteye yüklemeye başladık. Tüm bu işlemlerden sonra artık web sitemizi açma vakti gelmişti. Bunun için önce Google Tag Manager aracılığıyla Google Ads dönüşümlerini, Google Analytics takip kodlarını, Facebook ve Instagram için Piksel kodlarını siteye entegre ettik. Siteminizin açılışını önceden edindiğimiz E-Mail listemizle paylaşarak duyurduk ve sonrasında sosyal medya ve google aracılığıyla reklamlarımızı yayınlamaya başladık.

E-Ticaret sitesinin full yönetimi ile birlikte sosyal medya ve sitede ki banner alanları için sürekli olarak tasarımlar hazırladık. Mail bülteni için mailler hazırlarken, siparişler teslim edilirken dağıtılmak üzere broşür ve flyer tasarımları da yaptık. Ayrıca hediye olarak dağıtılması için çok şık fotoğraf çerçevesi magneti tasarladık ve müşterilerimizin buzdolaplarında güzel bir hatıra olarak yerimizi aldık.

Çok keyifli ve uçtan uca bir proje olması sebebiyle hâla ilk günkü heyecanla sitenin yönetim ve desteğini sürdürmekteyiz.

Çalışmamızı canlı olarak inceleyebilirsiniz: www.gurmelon.com